%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник

Беж кожен паричник

Шифра на артикл: 6519408-3
Šifra proizvođača: 6519408
4.799 МКД
4.799 МКД
4.799 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Беж женски паричник изработен од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност со голем број на прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со тркалезна плоча со втиснат логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Злато
Димензија 19.5 x 8.5 x 3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа

19.5 x 8.5 x 3

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517907-3
4.139 МКД
Големина
0