%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник
Зелен кожен паричник

Зелен кожен паричник

Шифра на артикл: 6517216-3
Šifra proizvođača: 6517216
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зелен женски паричник изработен од квалитетна природна кожа. Располага со голем број на прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со „Mona“ монограм.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Зелена
Боја на метал Злато
Димензија 15 x 8 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517907-3
4.139 МКД
Големина
0