%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт

Црвен кожен паричник со принт

Шифра на артикл: 6519601-2
Šifra proizvođača: 6519601
5.399 МКД
5.399 МКД
5.399 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби

Црвен писмо паричник изработен од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Има бројни прегради ѕа картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со монограм на „Mona“.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Злато
Димензија 17,5x8,5x3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517907-3
4.139 МКД
Големина
0