%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт

Црвен кожен паричник со принт

Шифра на артикл: 6518525-3
Šifra proizvođača: 6518525
2.799 МКД
2.799 МКД
2.799 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црвен женски паричник изработен од квалитетна природна кожа со втиснат принт и лакиран ефект. Располага со бројни прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Никел
Димензија 7.5x12.5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517907-3
4.139 МКД
Големина
0