%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт
Црвен кожен паричник со принт

Црвен кожен паричник со принт

Шифра на артикл: 6519701-2
Šifra proizvođača: 6519701
4.799 МКД
4.799 МКД
4.799 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби

Црвен писмо паричник изработен од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Има бројни прегради ѕа картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со монограм на „Mona“.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Димензија 15 x 8 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517907-3
4.139 МКД
Големина
0