%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник
Беж кожен паричник

Беж кожен паричник

Шифра на артикл: 6519511-3
Šifra proizvođača: 6519511
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Женски паричник изработена во беж боја од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност со доволно прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Никел
Димензија 12,5 x 7,5 x 2,5
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа

12,5 x 7,5 x 2,5

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0