%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник

Бордо кожен паричник

Шифра на артикл: 6517122-3
Šifra proizvođača: 6517122
4.139 МКД
4.139 МКД
4.139 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Класичен женски паричник изработен од квалитетна природна кожа во бордо боја. Има функционална внатрешност со бројни прегради за картички и пари како и дополнителен џеб за ковани пари. Целокупниот дизајн на паричникот е украсен со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Никел
Димензија 18.5 x 8 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа

18.5 x 8 x 2

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0