%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник

Црн кожен паричник

Шифра на артикл: 6519603-3
Šifra proizvođača: 6519603
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Црн писмо паричник изработен од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Има бројни прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е финиширана со монограм на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Димензија 17,5x8,5x3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0