%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник

Црн кожен паричник

Шифра на артикл: 6518526-3
Šifra proizvođača: 6518526
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Црн женски паричник изработен од квалитетна природна кожа. Располага со неколку прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е комплетирана со дополнителен дел за ковани пари и со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Димензија 7.5x12.5x2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6519311-3
4.139 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0