%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник

Бордо кожен паричник

Шифра на артикл: 6517220-3
Šifra proizvođača: 6517220
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Компактен женски паричник изработена во бордо боја од квалитетна природна кожа. Има добро организирана внатрешност со прегради за картички и пари. Паричникот е украсен со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Злато
Димензија 15 x 8 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0