%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник
Црвен кожен паричник

Црвен кожен паричник

Шифра на артикл: 6519504-3
Šifra proizvođača: 6519504
3.099 МКД
3.099 МКД
3.099 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Елегантен женски паричник изработена во црвена боја од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност со доволно прегради за карички и пари. Надворешната страна на паричникот е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Никел
Димензија 12,5 x 7,5 x 2,5
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа

12,5 x 7,5 x 2,5

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6519311-3
4.139 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0