%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник
Бордо кожен паричник

Бордо кожен паричник

Шифра на артикл: 6517219-3
Šifra proizvođača: 6517219
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Компактен женски паричник изработен во бордо боја од квалитетна природна кожа. Функционален е со бројни прегради за картички и пари. Паричникот е украсен со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Никел
Димензија 15 x 8 x 2
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6519311-3
4.139 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0