%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт
Црн кожен паричник со принт

Црн кожен паричник со принт

Шифра на артикл: 6518110-3
Šifra proizvođača: 6518110
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Елегантен женски паричник изработен во црна боја од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Има пространа внатрешност со бројни прегради за картички и пари. Надворешната страна на паричникот е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Димензија 19,5x8,5x3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6519311-3
4.139 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0