%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник
Црн кожен паричник

Црн кожен паричник

Шифра на артикл: 6517907-3
Šifra proizvođača: 6517907
4.139 МКД
4.139 МКД
4.139 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црн женски паричник изработен од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност со бројни прегради за картички и пари како и дополнителен џеб за ковани пари. Модерен дизајн на паричникот е украсен со принт на „Mona“ логото.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Паричници
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Димензија 19,5x8,5x3
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Паричници 6519311-3
4.139 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Паричници 6517101-3
3.999 МКД
Големина
0