%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Приврзок буквата М

Приврзок буквата М

Шифра на артикл: 6415601-3
Šifra proizvođača: 6415601
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Декоративен приврзок во никел боја со елегантно копче и кружен додаток за различни стилови на носење. Приврзокот е комплетиран со буквата М и плоча со логото на „Mona''.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Приврзоци
Пол Женско
Принт на кожата Тигар
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи