%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Приврзок буквата М

Приврзок буквата М

Шифра на артикл: 6415501-3
Šifra proizvođača: 6415501
659 МКД
659 МКД
659 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Декоративен приврзок во никел боја со елегантно копче и кружен додаток за различни стилови на носење. Приврзокот е комплетиран со буквата М.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Приврзоци
Пол Женско
Принт на кожата Тигар
Материјал основен: 100%природна кожа
Trenutno nema komentara

Слични производи