%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер
Елегантни женски блејзер

Елегантни женски блејзер

Шифра на артикл: 58104301-2
Šifra proizvođača: 58104301
11.290 МКД
11.290 МКД
11.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Količina: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Елегантен блејзер во атрактивен дизајн надополнет со ефектни набори. Изработен е од високо квалитетен и издржлив материјал.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сакои
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Злато
Врста на ревери Широки
Дезен Еднобојно
Должина на ракавите Долги
Заден шлиц Еден шлиц
Одржување
Основен материјал: 54% лиоцил, 46% вискоза; Постава: 55% полиамид, 45% модал
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Сакои 58105901-2
10.190 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Сакои 58105601-2
11.290 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сакои 58105801-2
14.990 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сакои 58104901-2
10.690 МКД
Големина
36
38
40
42