%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери
Блејзер со отстранливи ревери

Блејзер со отстранливи ревери

Шифра на артикл: 58108201-2
Šifra proizvođača: 58108201
14.690 МКД
14.690 МКД
14.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Женски блејзер со двојно прицврстување, отстранливи ревери и шлиц.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сакои
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Дезен Еднобојно
Одржување
Материјал основен: 52%полиестер 45%волна 3%еластан
Постава: 100%вискоза
Лицето 1: 100%вискоза
Лицето 2: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Сакои 58110501-2
12.390 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сакои 58104701-2
12.390 МКД
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Сакои 58109401-2
9.599 МКД
Големина
36
38
40
42