%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери
Миди-сукња со трегери

Миди-сукња со трегери

Шифра на артикл: 57100201-2
Šifra proizvođača: 57100201
13.990 МКД
13.990 МКД
13.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Плисирана миди-сукња со трегери, нагласени струк и дрикер прицврстување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сукњи
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Дезен Еднобојно
Izgled suknje плисирана
Одржување
Материјал основен: 52%полиестер 45%волна 3%еластан
Постава: 50%вискоза 50%ацетат
Лицето 1: 50%вискоза 50%ацетат
Лицето 2: 50%вискоза 50%ацетат
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Сукњи 57105701-3
3.999 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сукњи 57102701-2
7.299 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сукњи 57103001-3
7.299 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Сукњи 57102001-3
6.199 МКД
Големина
36
38
40