%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња
Пругава миди-сукња

Пругава миди-сукња

Шифра на артикл: 57100401-2
Šifra proizvođača: 57100401
6.799 МКД
6.799 МКД
6.799 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
Одреди ја големината
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Пругава миди-сукња со предни шлиц и дрикер прицврстување.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Сукњи
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Црн никел
Должина Средно
Одржување
Материјал основен: 80%волна 20%вискоза
Постава: 100%вискоза
Лицето 1: 100%вискоза
Лицето 2: 100%вискоза
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Сукњи 57105701-3
3.999 МКД
Големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сукњи 57102701-2
7.299 МКД
Големина
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Сукњи 57103001-3
7.299 МКД
Големина
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Сукњи 57102001-3
6.199 МКД
Големина
36
38
40