%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт
Светлобеж кожна ташна со принт

Светлобеж кожна ташна со принт

Шифра на артикл: 30008301-2
Šifra proizvođača: 30008301
12.390 МКД
12.390 МКД
12.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Količina: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Светлобеж „bucket“ ташна изработена од квалитетна природна кожа со плетен принт. Има пространа внатрешност, кратка рачка и долга нарамка за различни стилови на носење. Ташната е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 117 / 30
Димензија 24x30x14
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Принт на кожата Плетена
Форма Солидна
Одржување
Основен материјал: 100% природна кожа; Постава: 100% полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30008602-2
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30009302-2
13.590 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30009202-2
12.390 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30008603-2
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30009203-2
12.390 МКД
Големина
0