%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт

Розова кожна ташна со принт

Шифра на артикл: 30008106-2
Šifra proizvođača: 30008106
14.990 МКД
14.990 МКД
14.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Розова женска ташна изработена од квалитетна природна кожа со плетен принт. Има пространа и функционална внатрешност како и две кратки рачки за угодно носење. Ташната е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Розова
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 54
Димензија 31/45x28x16
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Принт на кожата Плетена
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

31/45x28x16

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0