%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт
Розова кожна ташна со принт

Розова кожна ташна со принт

Шифра на артикл: 30009801-2
Šifra proizvođača: 30009801
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Розова женска ташна изработена од квалитетна природна кожа со плетен принт. Има пространа внатрешност, две кратки рачки и долга нарамка. Надворешната страна на ташната е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Розова
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 90 / 21
Димензија 36 x 23 x 12
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Принт на кожата Плетена
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

36 x 23 x 12

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0