%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна
Бордо штепувана кожна ташна

Бордо штепувана кожна ташна

Шифра на артикл: 30008424-2
Šifra proizvođača: 30008424
12.190 МКД
12.190 МКД
12.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа во бордо боја. Има пространа внатрешност како и две синџир рачки. Префинет дизајн на ташната украсен е со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Црвена
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 58
Димензија 29x26x13
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Солидна
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007817-3
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007311-3
6.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007717-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007603-3
10.190 МКД
Големина
0