%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна
Капучино штепувана кожна ташна

Капучино штепувана кожна ташна

Шифра на артикл: 30008423-2
Šifra proizvođača: 30008423
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа во капучино боја. Има пространа внатрешност како и две синџир рачки. Префинет дизајн на ташната украсен е со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 58
Димензија 29x26x13
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Солидна
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007817-3
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007311-3
6.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007717-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007603-3
10.190 МКД
Големина
0