%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт
Камел кожна ташна со принт

Камел кожна ташна со принт

Шифра на артикл: 30009803-2
Šifra proizvođača: 30009803
14.390 МКД
14.390 МКД
14.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Камел штепувана ташна изработена од мека природна кожа со џинс принт. Има пространа внатрешност и долга нарамка за различни стилови на носење. Од надворешната страна ташната е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Камел
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 90 / 21
Димензија 36 x 23 x 12
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Принт на кожата Плетена
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

36 x 23 x 12

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007817-3
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007311-3
6.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007717-3
10.690 МКД
Големина
0