%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона
„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона
„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона
„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона
„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона
„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона

„Limited edition“ ташна Ива Радиќ х Мона

Шифра на артикл: 30011301-2
Šifra proizvođača: 30011301
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

„Limited edition“ ташна креирана во соработка со Ива Радиќ. Има пространа внатрешност и кратка кожна рачка. Надворешната страна е финиширана со приврзок на „Mona“.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 60
Димензија 48 x 45 x 9
Основен материјал Галантериска кожа
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

48 x 45 x 9

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0