%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна
Светлосива кожна ташна

Светлосива кожна ташна

Шифра на артикл: 30792140-3
Šifra proizvođača: 30792140
9.599 МКД
9.599 МКД
9.599 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Светлосива ташна изработена од квалитетна природна кожа во цврста форма. Има практична внатрешност, како и долг синџир за различни стилови на носење. Ташната е финиширана со нитни и логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 140
Димензија 29x20x8
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Солидна
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0