%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна
Светлосива штепувана кожна ташна

Светлосива штепувана кожна ташна

Шифра на артикл: 30008434-3
Šifra proizvođača: 30008434
12.190 МКД
12.190 МКД
12.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа во светлосива боја. Има пространа внатрешност како и две синџир рачки. Надворешната страна на ташната е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 58
Димензија 29x26x13
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Солидна
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0