%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна
Сива кожна ташна

Сива кожна ташна

Шифра на артикл: 30007813-3
Šifra proizvođača: 30007813
11.290 МКД
11.290 МКД
11.290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Сива ташна изработена од квалитетна природна кожа. Има пространа и функционална внатрешност и кратки рачки за угодно носење. Ташна е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 64
Димензија 30x30x16
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0