%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка
Сива кожна ташничка

Сива кожна ташничка

Шифра на артикл: 30011101-3
Šifra proizvođača: 30011101
8.499 МКД
8.499 МКД
8.499 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Сива ташна изработена од мекана природна кожа. Има две кожни рачки и пространа внатрешност со џебови. Надворешната страна на ташната е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 63
Димензија 36 x 36 x 11
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

36 x 36 x 11

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0