%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна
Сива штепувана кожна ташна

Сива штепувана кожна ташна

Шифра на артикл: 30012004-3
Šifra proizvođača: 30012004
10.690 МКД
10.690 МКД
10.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Сива штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност, патент прицврстување и две рачки. Надворешната страна на ташната е финиширана со монограм на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Сива
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 71
Димензија 20/28 x 26 x 10
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

20/28 x 26 x 10

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0