%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна
Камел штепувана кожна ташна

Камел штепувана кожна ташна

Шифра на артикл: 3099541-2
Šifra proizvođača: 3099541
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Камел штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа. Има доволно места за сите ситници, кратка рачка и долга нарамка за различни стилови на носење. Ташната е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Камел
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 111/42
Димензија 30x19x8
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0