%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна
Црна кожна ташна

Црна кожна ташна

Шифра на артикл: 30012101-2
Šifra proizvođača: 30012101
12.390 МКД
12.390 МКД
12.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Црна ташна изработена од мекана природна кожа. Има пространа внатрешност, синџир со кожен преплет и долг ремен. Надворешната страна на ташната е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 92
Димензија 30 x 29 x 13
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

30 x 29 x 13

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30009401-3
13.990 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30009402-3
13.990 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002426-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007713-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007812-3
12.190 МКД
Големина
0