%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка
Црна штепувана кожна ташничка

Црна штепувана кожна ташничка

Шифра на артикл: 30005806-3
Šifra proizvođača: 30005806
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Црна штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа. Ташната има подолга нарамка во комбинација синџир-кожа и таа лесно може да се трансформира во двоена рачка. Целокупниот изглед на ташната комплетиран е со лого на „Mona".
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 125
Димензија 30x19x9
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007702-3
10.690 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30002401-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30011104-3
8.499 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007611-3
10.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30012104-3
12.390 МКД
Големина
0