%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна
Темносина кожна ташна

Темносина кожна ташна

Шифра на артикл: 3001272-3
Šifra proizvođača: 3001272
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Темносина ташна изработена од квалитетна природна кожа. Има пространа внатрешност и две рачки во комбинација синџир-кожа. Ташната е украсена со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Плава
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 57x2
Димензија 30x31x15.5
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007817-3
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007311-3
6.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007717-3
10.690 МКД
Големина
0