%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна
Камел кожна ташна

Камел кожна ташна

Шифра на артикл: 30012104-3
Šifra proizvođača: 30012104
12.390 МКД
12.390 МКД
12.390 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Количина: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Камел ташна изработена од мекана природна кожа. Има пространа внатрешност, синџир со кожен преплет и долг ремен. Надворешната страна на ташната е финиширана со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Камел
Боја на метал Злато
Димензии на грифот/рачки 92
Димензија 30 x 29 x 13
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер

30 x 29 x 13

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007817-3
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007311-3
6.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007717-3
10.690 МКД
Големина
0