%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна
Беж штепувана кожна ташна

Беж штепувана кожна ташна

Шифра на артикл: 30007611-3
Šifra proizvođača: 30007611
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Беж штепувана ташна изработена од квалитетна природна кожа. Има простран ентериер и елегантен дизајн со долга синџир нарачка. Ташната е украсена со приврзок на буквата М и со логото на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торби
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Никел
Димензии на грифот/рачки 115
Димензија 32x20,5x9
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Форма Мека
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торби 30007817-3
12.190 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007311-3
6.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торби 30007717-3
10.690 МКД
Големина
0