%
×
Ви даваме промо код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка
Светлобеж „bucket“ кожна ташничка

Светлобеж „bucket“ кожна ташничка

Шифра на артикл: 3157305-2
Šifra proizvođača: 3157305
6.799 МКД
6.799 МКД
6.799 МКД
Заштеда: -0 МКД
Извести ме за попуст
  • 0
Količina: 1
2
1
Зачувајте во списокот со желби
Светлобеж „bucket" ташничка изработена од квалитетна природна кожа со втиснат принт. Компактна е и практична со доволно простор за се. Има учкур и долг синџир за различни стилови на носење. Ташничката е у красена со монограм на „Mona“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торбички
Пол Женско
Бојата Беж
Боја на метал Никел
Димензија 13x14x7
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Принт на кожата Плетена
Форма Мека
Одржување
Основен материјал: 100% природна кожа; Постава: 100% полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торбички 3158502-2
10.690 МКД
Големина
0