%
×
Ви даваме промотивен код во вредност на 500 ден

и може да се искористи само во онлајн продавница.

Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка
Црно-сина кожна ташничка

Црно-сина кожна ташничка

Шифра на артикл: 3156718-3
Šifra proizvođača: 3156718
  • 0
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Црно-сина ташничка изработена од квалитетна природна кожа. Има долга нарамка и обезбедува доволно места за сите ситници. Ташничката е финиширана со буквата М.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Торбички
Пол Женско
Бојата Црна
Боја на метал Злато
Димензија 27x18x8
Основен материјал Галантериска кожа
Потекло на кожата Телешка
Принт на кожата Каро
Форма Солидна
Одржување
Материјал основен: 100%природна кожа
Постава: 100%полиестер
Лицето 1: 100%полиестер
Лицето 2: 100%полиестер
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Торбички 3150802-3
7.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торбички 3150801-3
7.999 МКД
Големина
0
Sačuvano u omiljne
Торбички 3150822-3
7.999 МКД
Големина
0